Dear library visitors,
Because of COVID-19 prevention policy at the University, all film screenings and discussions are canceled from March 10th till the next instructions from the University. Sorry for the inconvenience and take care!
The American Library is closed for visitors from March 12th until further instruction from the University Administration.
For the period of quarantine in Kyiv. all University Library departments are closed, we recommend you to use e-resources https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScs8_131CQ0zheWKhbZv_lmFeG6XfwdoKNH-H4P50okR_ln9A/viewform?c=0&w=1

For the period of quarantine, there will be no fines for unprolonged items.

Шановні студенти, викладачі, співробітники Могилянки!

Зважаючи на посилення карантинно-обмежувальних заходів в країні та в НаУКМА, з 18 березня Наукова бібліотека НаУКМА припиняє обслуговування користувачів (читальні зали працювати не будуть). Бібліотека продовжує працювати в дистанційному режимі.

Радимо користуватися сервісом віддаленого доступу до електронних баз даних. Використовуйте інформацію з сайту бібліотеки, інституційного репозитарію eKMAIR, Цифрової колекції та Віртуального музею НаУКМА.

Пеня за заборговані примірники не нараховується.

Залишаємось з вами на зв’язку: +38(044)463-69-31, через віртуальний чат на сайті бібліотеки, повідомленням у Facebook, або написавши на пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Контактні особи: Тетяна Чорна - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., консультації з користування електронними ресурсами у режимі віддаленого доступу - Олександра Ярошенко - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Бібліотека НаУКМА радо зустрінеться з Вами, щойно епідемія відступить і ми повернемося до нормального життя.

Будьте здорові.